Here for Estonian Tourism Companies
RA Inspire

Privacy Policy

Käesolevad Privaatsuseeskirjad reguleerivad seda, kuidas RA Inspire OÜ kogub, kasutab, säilitab ja avalikustab veebilehel www.rainspire.ee (edaspidi „Veebileht“ kasutajatelt (eraldi viidatud kui „Kasutaja“) kogutud teavet.
Lisainformatsiooni saamiseks võta meiega ühendust: info@rainspire.ee

Isikutuvastusandmed

Me võime Kasutajalt isikuandmeid koguda mitmel erineval viisil, sealhulgas siis, kuid mitte ainult, kui Kasutajad külastavad meie Veebilehte, registreeruvad Veebilehel, vormistavad tellimuse, täidavad vormi või küsimustiku, samuti seoses muude tegevuste, teenuste, funktsioonide või ressursside kasutamisega, mis me oleme Veebilehel kättesaadavaks muutnud. Kasutajatelt võidakse vajadusel küsida nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Sellegipoolest on Kasutajatel võimalik meie Veebilehte ka anonüümselt külastada. Me kogume Kasutajatelt isikuandmeid ainult juhul, kui nad edastavad meile sellist teavet vabatahtlikult. Kasutajad võivad alati keelduda isikut tõendava teabe andmisest, kuigi neil ei pruugi selle tulemusel olla võimalik mõnd Veebilehe funktsiooni kasutada.

Isikustamata tuvastusandmed

Me võime koguda kasutajate isikustamata tuvastusandmeid mis tahes ajal, kui nad meie Veebilehte kasutavad. Isikustamata tuvastusandmete hulka võivad kuuluda veebilehitseja nimi, arvuti tüüp ja tehniline teave selle kohta, kuidas Kasutajad on meie Veebilehega ühenduses, näiteks teave operatsioonisüsteemi ja kasutatavate interneti teenusepakkujate kohta ning muu sarnane teave.

Veebilehitseja küpsised

Kasutajakogemuse parandamiseks võidakse meie Veebilehel kasutada küpsiseid. Kasutaja veebilehitseja paigutab oma kõvakettale küpsiseid salvestamise ja mõnikord ka teabe jälgimise eesmärgil. Kasutaja võib seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelustab küpsised või annab küpsiste saatmisest märku. Kui seda tehakse, tuleb meeles pidada, et mõned Veebilehe osad ei pruugi selle tulemusel enam funktsioneerida.

Kuidas me küpsiseid kasutame

Me kasutame küpsiseid mitmesugustel põhjustel, mida kirjeldame järgnevalt. Kahjuks ei ole enamikul juhtudel küpsiste keelamiseks standardvõimalusi, mis ei tõkestaks täielikult nende küpsiste poolt Veebilehele lisatud funktsioonide kasutamise. Kui sa pole kindel, kas soovid küpsiseid lubada või keelata, on soovitatav lubada kõigi küpsiste kasutamine, sest neid rakendatakse sinu poolt kasutatava teenuse osutamiseks. Küpsiste kasutamist on võimalik keelata veebilehitseja seadetes (täpsemad juhised leiad oma veebilehitseja Help/Spikker sektsioonist). Pea meeles, et küpsiste keelamine mõjutab selle ja paljude teiste külastatavate veebilehtede funktsioone. Küpsiste keelamine põhjustab tavaliselt ka selle Veebilehe teatavate funktsionaalsuste ja funktsioonide blokeerimise. Seetõttu ei ole soovitatav küpsiseid keelata.

Küpsised, mida kasutame

Me kasutame küpsiseid, kui oled sisse logitud, et saaksime selle meelde jätta. Nii ei pea sa igakord veebilehte külastades uuesti sisse logima. Need küpsised eemaldatakse või kustutatakse tavaliselt siis, kui sa välja logid, et tagada juurdepääs piiratud funktsioonidele ja aladele ainult sisselogitud Kasutajatele.
Sellel saidil pakutakse uudiskirja või e-posti tellimise teenuseid ning küpsiseid võidakse kasutada, et meeles pidada, kas olete juba registreeritud ja kas kuvada teatavad märguanded, mis võivad kehtida ainult tellitud / tellimata kasutajatele.
Aega-ajalt pakume Kasutajatele täitmiseks küsimustikke, et saaksime kasulikku infot, tulevikus paremaid tööriistu rakendada või oma Kasutajatest parema ülevaate. Nende küsimustikega seoses võidakse kasutada küpsiseid, et jätta meelde, kes on küsimustiku juba täitnud ning, et kuvada sulle täpseid tulemusi, kui oled järgmisele lehele liikunud.
Kui esitad andmeid vormi kaudu, mis asub kontaktilehel või kommenteerimise osas, võidakse küpsiseid kasutada selleks, et su kasutaja andmed hilisemaks kirjavahetuseks säilitada.

Kolmandate isikute küpsised

Mõnel erandjuhul kasutame ka usaldusväärsete kolmandate isikute pakutavaid küpsiseid. Järgnevalt on kirjeldatud, milliseid küpsiseid meie Veebilehel võidakse kasutada.
Sellel saidil kasutatakse Google Analytics lahendust, mis on veebis üks levinumaid ja usaldusväärsemaid analüüsilahendusi ning aitab meil mõista, kuidas Kasutajad meie Veebilehte kasutavad ning kuidas saaksime nende kasutuskogemust paremaks muuta. Need küpsised võivad muuhulgas jälgida näiteks seda, kui kaua aega sa veedad külastataval Veebilehel või lehekülgedel, mis omakorda aitab meil sulle huvipakkuvat sisu näidata.
Kolmanda osapoole analüütikat kasutatakse selle Veebilehe kasutamise jälgimiseks ja mõõtmiseks, nii et me saaksime jätkata huvitava sisu tootmist. Need küpsised võivad muuhulgas jälgida näiteks seda, kui kaua aega sa veedad külastataval Veebilehel või lehekülgedel, mis omakorda aitab meil veebilehe sinu jaoks paremaks muuta.
Aeg-ajalt katsetame uusi funktsioone ja teeme väikseid muudatusi veebilehe ehituses. Uute funktsioonide katsetamise ajal võidakse neid küpsiseid kasutada tagamaks, et veebilehe külastuskogemus on järjepidev, aidates meil samal ajal mõista, milliseid optimeerimismeetmeid meie Kasutajad kõige rohkem hindavad.
Kuna müüme teenuseid, on meil oluline mõista statistikat selle kohta, kui paljud meie veebilehe külastajatest ka ostu sooritavad – seda küpsised jälgivadki. See on kasulik ka sulle, sest nii saame ärilisi ennustusi täpsemalt teha ning jälgida reklaamide ja toodete hindu tagamaks parimad võimalikud hinnad.
Reklaami esitamiseks kasutatav Google AdSense teenus kasutab DoubleClick küpsist, et pakkuda asjakohasemaid reklaame veebis ja piirata reklaami sulle näitamise kordade arvu.
Reklaamitulu kasutame veebilehe halduskulude katmiseks ja edasiseks arendustegevuseks. Selle veebilehe poolt kasutatavad sihtotstarbelised reklaamiküpsised on loodud selleks, et saaksime sulle võimalusel näidata kõige asjakohasemaid reklaame, seda sinu huvide anonüümse jälgimise teel ja sarnaste toodete pakkumise näol.
Mõnel juhul võime pakkuda teile kohandatud sisu, mis põhineb informatsioonil, mille sa oled meile otse või kaudselt, enda sotsiaalmeedia konto sidumisega, kättesaadavaks teinud. Seda tüüpi küpsised võimaldavad meil saata sulle sisu, millest sa meie arvates huvitatud võid olla.
Meie reklaame näitavad mitu erinevat partnerit ning jälgimise küpsised võimaldavad meil näha, kas kliendid on Veebilehele jõudnud mõne meie partner-veebilehe kaudu, nii saame nendega vastavalt koostööd teha ja siduspartnerid saavad sulle pakkuda boonust, kui nad on selle ostu sooritamise eest ette näinud.
Samuti kasutame sellel Veebilehel sotsiaalmeedia nuppe ja/või pluginaid, mis võimaldavad sul oma suhtlusvõrgustikega mitmel viisil ühendust luua. Eelmainitu funktsioneerimiseks kasutavad järgnevad sotsiaalmeedia veebilehed meie Veebilehe kaudu küpsiseid, mida võidakse kasutada sinu profiili täiendamiseks nende veebilehel või selleks, et täiendada andmeid, mis neil on kogutud vastavalt nende privaatsuseeskirjadele.

Kuidas me kogutud isikuandmeid kasutame

Me võime Kasutajate isikuandmeid koguda ja kasutada järgmistel eesmärkidel:
Meie Veebilehe käitamiseks ja haldamiseks. Meil võib su teavet vaja olla selleks, et Veebilehe sisu korrektselt kuvada.
Klienditeeninduse täiustamiseks. Sinu esitatud teave aitab meil klientide taotlustele vastata ja vajadusi paremini toetada.
Kasutajakogemuse isikupärastamiseks. Koondatud andmeid võime kasutada selleks, et saada parem ülevaade sellest, kuidas Kasutajad kui grupp meie Veebilehel võimaldatud teenuseid ja ressursse kasutavad.
Meie Veebilehe täiustamiseks. Võime sinu antud tagasisidet kasutada meie toodete ja teenuste täiustamiseks.
Reklaamide, konkursside, küsitluste korraldamiseks ja muude Veebilehe funktsioonide kasutamiseks. Saatmaks Kasutajatele nende nõusolekul informatsiooni teemadel, mis meie arvates neile huvi võivad pakkuda.
Perioodiliste e-kirjade saatmiseks. Me võime kasutada e-posti aadressi, et saata Kasutajale teavet ja värskendusi, mis on seotud tema tellimusega. Samuti võib seda kasutada küsimustele ja/või muudele päringutele vastamiseks.

Kuidas me isikuandmeid kaitseme

Me rakendame asjakohaseid andmete kogumise, säilitamise ja töötlemise tavasid ning turvameetmeid, et kaitsta sinu isikuandmeid, kasutajanime, salasõna, tehingute andmeid ja muid meie Veebilehel salvestatud andmeid loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Sinu isikuandmete säilitamise tähtaeg

Me töötleme Sinu isikuandmeid nii vähe kui võimalik. Sinu isikuandmeid ei hoita kauem, kui töötlemiseks vajalik. Vaatame Su isikuandmed perioodiliselt, iga 5 aasta järel, läbi.

Sinu isikuandmete jagamine

Me ei müü, vaheta ega rendi Kasutajate isikuandmeid kolmandatele isikutele. Me võime ülaltoodud eesmärkidel jagada oma äripartnerite, usaldusväärsete tütarettevõtete ja reklaamijatega üldist koondatud demograafilist teavet, mis ei ole seotud külastajate ja kasutajate tuvastamist võimaldavate isikuandmetega. Me võime kasutada kolmandatest isikutest teenusepakkujaid, et aidata meil oma äri ja Veebilehte hallata või teostada tegevusi meie nimel, nt uudiskirjade või küsitluste saatmine.

Elektroonilised uudiskirjad

Kui Kasutaja otsustab meie meililistiga liituda, saadetakse talle ettevõtte uudiseid, infot toodete ja teenuste kohta jne. Lisame tellimuse tühistamise detailsed juhised iga kirja lõppu, kui Kasutaja peaks soovima tulevikus e-kirjade saamisest loobuda; samuti võib Kasutaja sel eesmärgil meiega ühendust võtta meie Veebilehe vahendusel. Me võime kasutada kolmandatest isikutest teenusepakkujaid, et aidata meil oma äri ja Veebilehte hallata või teostada tegevusi meie nimel, nt uudiskirjade või küsitluste saatmine.

Kolmandatest isikutest Veebilehed

Kasutajad võivad meie Veebilehelt leida reklaame ja muud sisu, mis suunab (linkide kaudu) nad edasi meie partnerite, tarnijate, reklaamijate, sponsorite, litsentsiandjate ja muude kolmandate osapoolte veebilehtede ja teenuste juurde. Nendel veebilehtedel kuvatav sisu ega lingid ei ole meie kontrolli all ning meie ei vastuta meie Veebilehelt lingitud (või meie lehele linkivate) veebilehtede tavade eest. Lisaks võivad need veebilehed või teenused, sealhulgas nende sisu ja lingid, pidevalt muutuda. Nendel veebilehtedel võivad olla enda eraldiseisvad privaatsuseeskirjad ja klienditeeninduse eeskirjad. Sirvimine ja suhtlemine mis tahes muu veebilehel, sh veebisaitidel, millel on link meie Veebilehele, kehtivad selle veebisaidi enda tingimused ja eeskirjad.

Muudatused neis privaatsuseeskirjades

Meil on õigus käesolevaid eeskirju mis tahes ajal uuendada. Kui seda teeme, postitame asjakohase teate oma Veebilehe avalehele. Soovitame Kasutajatel käesolevat lehte regulaarselt külastada, et olla kursis sellega, kuidas me enda kogutavaid isikuandmeid kaitsta aitame. On oluline, et kasutajad teadvustaks, et nende kohustus on antud privaatsuseeskirju aega-ajalt üle vaadata ja end asjakohaste muudatustega kursis hoida.

Sinu nõusolek nende tingimustega

Käesolevat Veebilehte kasutades väljendad oma nõusolekut antud eeskirjadega. Kui Sa eeskirjadega ei nõustu, siis palume meie Veebilehte mitte kasutada. Kui jätkad Veebilehe kasutamist pärast muudatuste elluviimist eeskirjades, loetakse seda nõusolekuks antud muudatustega.

Meiega kontakteerumine

Kui Sul on küsimusi antud privaatsuseeskirjade, selle veebilehe tavade kohta või muude Veebilehe kasutamisega seotud teemadega, võta meiega julgesti ühendust.

Seda dokumenti värskendati viimati 09. mail 2019

This Privacy Policy governs the manner in which RA Inspire OÜ (“We”) collects, uses, maintains and discloses information collected from users (each, a “User”) of the www.rainspire.ee website (“Site”).
For additional information, contact us at info@rainspire.ee

 

Personal identification information

We may collect personal identification information from Users in a variety of ways, including, but not limited to, when Users visit our site, register on the site, place an order, fill out a form, respond to a survey, and in connection with other activities, services, features or resources we make available on our Site. Users may be asked for, as appropriate, name, email address, phone number. Users may, however, visit our Site anonymously. We will collect personal identification information from Users only if they voluntarily submit such information to us. Users can always refuse to supply personally identification information, except that it may prevent them from engaging in certain Site related activities.

Non-personal identification information


We may collect non-personal identification information about Users whenever they interact with our Site. Non-personal identification information may include the browser name, the type of computer and technical information about Users means of connection to our Site, such as the operating system and the Internet service providers utilized and other similar information.

Cookies


Our Site may use “cookies” to enhance User experience. As is common practice with almost all professional websites this site uses cookies, which are tiny files that are downloaded to your computer. User’s web browser places cookies on their hard drive for record-keeping purposes and sometimes to track information about them. User may choose to set their web browser to refuse cookies, or to alert you when cookies are being sent. If they do so, note that some parts of the Site may not function properly.

How We Use Cookies


We use cookies for a variety of reasons detailed below. Unfortunately is most cases there are no industry standard options for disabling cookies without completely disabling the functionality and features they add to this site. It is recommended that you leave on all cookies if you are not sure whether you need them or not in case they are used to provide a service that you use. You can prevent the setting of cookies by adjusting the settings on your browser (see your browser Help for how to do this). Be aware that disabling cookies will affect the functionality of this and many other websites that you visit. Disabling cookies will usually result in also disabling certain functionality and features of the this site. Therefore it is recommended that you do not disable cookies.

The Cookies We Set


We use cookies when you are logged in so that we can remember this fact. This prevents you from having to log in every single time you visit a new page. These cookies are typically removed or cleared when you log out to ensure that you can only access restricted features and areas when logged in.
This site offers newsletter or email subscription services and cookies may be used to remember if you are already registered and whether to show certain notifications which might only be valid to subscribed/unsubscribed users.
From time to time we offer user surveys and questionnaires to provide you with interesting insights, helpful tools, or to understand our user base more accurately. These surveys may use cookies to remember who has already taken part in a survey or to provide you with accurate results after you change pages.
When you submit data to through a form such as those found on contact pages or comment forms cookies may be set to remember your user details for future correspondence.

Embedded content from other websites

In some special cases we also use cookies provided by trusted third parties. The following section details which third party cookies you might encounter through this site.
This site uses Google Analytics which is one of the most widespread and trusted analytics solution on the web for helping us to understand how you use the site and ways that we can improve your experience. These cookies may track things such as how long you spend on the site and the pages that you visit so we can continue to produce engaging content.
Third party analytics are used to track and measure usage of this site so that we can continue to produce engaging content. These cookies may track things such as how long you spend on the site or pages you visit which helps us to understand how we can improve the site for you.
From time to time we test new features and make subtle changes to the way that the site is delivered. When we are still testing new features these cookies may be used to ensure that you receive a consistent experience whilst on the site whilst ensuring we understand which optimisations our users appreciate the most.
As we sell services it’s important for us to understand statistics about how many of the visitors to our site actually make a purchase and as such this is the kind of data that these cookies will track. This is important to you as it means that we can accurately make business predictions that allow us to monitor our advertising and product costs to ensure the best possible price.
The Google AdSense service we use to serve advertising uses a DoubleClick cookie to serve more relevant ads across the web and limit the number of times that a given ad is shown to you.
We use adverts to offset the costs of running this site and provide funding for further development. The behavioural advertising cookies used by this site are designed to ensure that we provide you with the most relevant adverts where possible by anonymously tracking your interests and presenting similar things that may be of interest.
In some cases we may provide you with custom content based on what you tell us about yourself either directly or indirectly by linking a social media account. These types of cookies simply allow us to provide you with content that we feel may be of interest to you.
Several partners advertise on our behalf and affiliate tracking cookies simply allow us to see if our customers have come to the site through one of our partner sites so that we can credit them appropriately and where applicable allow our affiliate partners to provide any bonus that they may provide you for making a purchase.
We also use social media buttons and/or plugins on this site that allow you to connect with your social network in various ways. For these to work the following social media sites will set cookies through our site which may be used to enhance your profile on their site or contribute to the data they hold for various purposes outlined in their respective privacy policies.

How we use collected information


We may collect and use Users personal information for the following purposes:
To run and operate our Site. We may need your information display content on the Site correctly.
To improve customer service. Information you provide helps us respond to your customer service requests and support needs more efficiently.
To personalize user experience. We may use information in the aggregate to understand how our Users as a group use the services and resources provided on our Site.
To improve our Site. We may use feedback you provide to improve our products and services.
To run a promotion, contest, survey or other Site feature. To send Users information they agreed to receive about topics we think will be of interest to them.
To send periodic emails. We may use the email address to send User information and updates pertaining to their order. It may also be used to respond to their inquiries, questions, and/or other requests.
For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.

How we protect your information


We adopt appropriate data collection, storage and processing practices and security measures to protect against unauthorized access, alteration, disclosure or destruction of your personal information, username, password, transaction information and data stored on our Site.

Storage time of your personal data


We process your personal data as little as possible. Your personal data will not be stored for longer than necessary for processing. We review your personal data periodically, after every 5 years.

Sharing your personal information


We do not sell, trade, or rent Users personal identification information to others. We may share generic aggregated demographic information not linked to any personal identification information regarding visitors and users with our business partners, trusted affiliates and advertisers for the purposes outlined above. We may use third party service providers to help us operate our business and the Site or administer activities on our behalf, such as sending out newsletters or surveys.

Electronic newsletters


If User decides to opt-in to our mailing list, they will receive emails that may include company news, updates, related product or service information, etc. If at any time the User would like to unsubscribe from receiving future emails, we include detailed unsubscribe instructions at the bottom of each email or User may contact us via our Site. We may use third party service providers to help us operate our business and the Site or administer activities on our behalf, such as sending out newsletters or surveys.

Third party websites


Users may find advertising or other content on our Site that link to the sites and services of our partners, suppliers, advertisers, sponsors, licensors and other third parties. We do not control the content or links that appear on these sites and are not responsible for the practices employed by websites linked to or from our Site. In addition, these sites or services, including their content and links, may be constantly changing. These sites and services may have their own privacy policies and customer service policies. Browsing and interaction on any other website, including websites which have a link to our Site, is subject to that website’s own terms and policies.

Changes to this privacy policy


We have the discretion to update this privacy policy at any time. When we do, we will post a notification on the main page of our Site. We encourage Users to frequently check this page for any changes to stay informed about how we are helping to protect the personal information we collect. You acknowledge and agree that it is your responsibility to review this privacy policy periodically and become aware of modifications.

Your acceptance of these terms


By using this Site, you signify your acceptance of this policy. If you do not agree to this policy, please do not use our Site. Your continued use of the Site following the posting of changes to this policy will be deemed your acceptance of those changes.
If you are a resident of the EU, the GDPR provides you with certain rights regarding your personal information. If you wish to exercise these rights, send your request via email: info@rainspire.ee. Note that we may ask to verify your identity before we can begin processing your request.

Contacting us


If you have any questions about this Privacy Policy, the practices of this site, or your dealings with this site, please contact us.

This document was last updated on May 9, 2019

en_GB