Eesti turismiettevõtete kuulaja
RA Inspire

Meist

Ettevõtete nõustaja RA INSPIRE on loodud aastal 2015. Meie põhitegevus on turismiettevõtete ja organisatsioonide nõustamine, inspireerimine ja arendamine. Meil on isiklikku kogemust Eesti transpordi- ja turismisektoris ning personalijuhtimise valdkonnas juba üle 20 aasta. Turismiettevõtete konsultatsioon ei ole ainus asi millega tegeleme. Oleme siin selleks, et muuta Teie elu paremaks ja Teie ettevõtte/organisatsiooni arendamine edukamaks. Selle eelduseks on meie soov ja oskus Teid kuulata.

Juhan Anupõld

Tegelenud turismisektori eluringi kõigi etappidega. Sealhulgas turismisektorisse toetuste suunamise ja haldamisega, riigiüleste tootearenduse projektide juhtimisega, keskkonnateadlikkuse arendamisega, sihtkohaturundusega siseturismi ja välisturistide suunal, uuringute- ja analüüsivaldkonnaga ning ka eraettevõtjana tuuride korraldamisega mööda Eestimaad ning turismiettevõtete nõustamisega.

Maia Randver-Anupõld

Maia Randver-Anupõld

Tegelenud üle 20 aasta personalijuhtimisega erinevates transpordi-, tööstus- ja teenindusettevõtetes. Viimastel aastatel keskendunud peamiselt personalijuhi tööle rahvusvahelistes ettevõtetes nagu Avon, Magnetic MRO ja ETS NORD. Diplomeeritud coach ja personalijuhtimise alaste artiklite autor.

Võta meiega ühendust

et